310 102MMX620MM
- 型號描述:
Anti-Slip Tape Pressure Sensitive Adhesive (PSA) Adhesive Black 4.00" (101.60mm) X 24.41" (620.00mm)
TAPE ANTISLIP BLACK 4"X24.41"
- 型號:
- 310 102MMX620MM
- 品牌:
- 3M
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Tape Type
- Anti-Slip
- Adhesive
- Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
- Backing, Carrier
- Thickness
- Thickness - Adhesive
- Thickness - Backing, Carrier
- Width
- 4.00" (101.60mm)
- Length
- 24.41" (620.00mm)